Oceny i opinie
Bawełna, dobrze wykonany, jest Ok
Krystyna, 18.03.2026, Ocena: 5
Zamiast rozmiaru 3XL podoszulki niebieskie wysłano mi rozmiar XL z ręcznie dopisaną cyfra 3.
Szkoda, że dbacie o klientów
Klaudia, 09.03.2026, Ocena: 5
koszulka dobra dziękuję
Cecylia Smalcerz, 12.11.2024, Ocena: 5
super, tak jak się spodziewałam
, 21.10.2022, Ocena: 5
Koszulki sa super , mieciutkie i różne delikatne kolory polecam
Grażyna, 28.09.2022, Ocena: 5